• kenburns1
  • kenburns1
  • kenburns1
  • kenburns1
Geliş Tarihi
Geliş Saati
Yetişkin

Venus Thermal Boutique Hotel & Suites & Spa Wellness

ANTEROS À LA CARTE

Füzyon Mutfağı ve Yöresel Lezzetler

Bölgesel lezzetleri dünya mutfağının nadide örnekleri ile harmanlanarak her beğeni ve damak tadını tatmin edecek zengin bir menü sunmaktayız. Kahvaltıdan itibaren 24 saat çalışan oda servisi, havuz bar ve otelin merkezine konumlanmış olan Anteros Restaurant geniş bir menü ve büyük bir kav ile beklentilerinizi karşılamak için hazırdır.

Adınız-Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Geliş Tarihi
Geliş Saati
Kişi Sayısı
Mesajınız

Değerli Misafirlerimiz,

Anteros À la Carte Restoranımıza yapacağınız rezervasyon için, yandaki formu eksiksiz doldurarak göndermeniz gerekmektedir. İptal işlemleri, tarih/saat ve kişi sayısı değişiklikleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Not: Göndermiş olduğunuz form yalnızca ön talep formudur. Otelimiz tarafından yapılacak değişiklikler, misafirlerimize mail veya telefon yoluyla bildirileceğinden formu eksiksiz doldurmanızı rica ederiz.

Venus Thermal Boutique Hotel & Suites & Spa Wellness
Güre Mahallesi Turgut Reis 10. Sokak No:1 P.K:10395 Güre / Edremit / Balıkesir
T: 444 66 05 | F: +90 266 384 99 55
E-Mail: info@venushotels.com.tr

Anteros Restaurant’a Hoş Geldiniz…

Anteros’ta yöresel lezzetler dünya mutfağının en gözde örnekleri ile birlikte sunulur. Her sabah özenle seçtiğimiz malzemeleri değer verdiğimiz ustalıkla bir araya getirir, Ida Dağı’nın eteklerinde kurulu otelimizin büyülü atmosferinde sizlere sunmaktan gurur duyarız.

Kahvaltıdan itibaren 24 saat çalışan oda servisi, havuz bar ve otelin merkezine konumlanmış olan Anteros Restaurant beklentilerinizi karşılamak için hazırdır. Restoranımızın geniş menüsü yine geniş bir kav menüsü ile birlikte sunulmaktadır.

Yıldönümü ve doğum günü kutlamalarına özel menü ve programlarımız ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak alternatif organizasyonlarımızla hizmetinizdeyiz.

BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

Bizi takip edin

E-Bülten Aboneliği

detaylar için tıklayın... galeri için tıklayın... 1 tr Yükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 1 4 anteros-a-la-carte 1 anteros-a-la-carte,, 1 EDREMIT • BALIKESİR sub
VENÜS Thermal Boutique Hotel & Suites & SPA Wellness olarak hizmet vermeye başladığımız 2015 yılından beri içerisinde bulunduğumuz coğrafyanın temel özellikleri ile misafirlerimize, modern hizmet anlayışı ve teknolojiyi mitolojiyle bir arada sunuyoruz.
Amenities: Free Wi-Fi. Free parking. Accessible. Air-conditioned. Laundry service. Free breakfast. Pool. Kid-friendly. Restaurant. Kitchen in all rooms. Hot tub. Fitness Center. Bar. Amenities: .
Connect with Us: https://www.facebook.com/venusotel
Phone: +90 444 66 05
Fax: +90 266 384 99 55
Email: info@venushotels.com.tr
Güre Mahallesi Turgut Reis 10. Sokak No:1 P.K:10395 Güre / Edremit / Balıkesir Balıkesir Edremit Türkiye
View Map
Map Position: 39.5844171, 26.8978573
Check In: 02:00 PM
Check Out: 12:00 PM
Feature 1: Fitness Center
Feature 2: Free WiFi
Feature 3: Room Service
Best Available Rate ,
119 TRY DAY
Payment Method: Cash
Payment Method: Discover
Payment Method: MasterCard
Payment Method: VISA
We are the premier choice for Thermal Hotel.
Available Language: English, Turkish, German, Russian, French
Star Rating: 5
Pets Allowed: False
Smoking Allowed: False
Room rates: TL119 - TL299