• kenburns1
Geliş Tarihi
Geliş Saati
Yetişkin

Venus Thermal Boutique Hotel & Suites & Spa Wellness

Termal Havuz

Güre termal kaynaklarının şifalı suları ile rahatsızlıklarınızdan arınabilmeniz için son derece detaylı olarak tasarlanmış olan termal jet havuzumuz, tamamen termal kür tedavilerine yönelik hizmet vermektedir. 4m x 9m ebatlarında ve 0,95m derinlikte olan termal havuzumuzda doktorumuz gözetiminde banyo terapilerinden faydalanmanız mümkündür. Toplam mineral konsantrasyonu 698,17 mg/L ve pH değeri 8,76 olan 40’C sıcaklıktaki termal havuzumuzda sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Skamandros SPA’da var olan Termal Kaplıca olanakları, kendinizi yenilemenizin yanı sıra bağışıklık sisteminizin de güçlenmesini sağlıyor. Koruyucu sağlık ve tedavi yöntemlerinin başında yer alan termal kür tedavileri, sanılanın aksine 12 yaş üstü her gruba hitap ediyor. Venüs Thermal Boutique Hotel & Suites & SPA Wellness konforu, dünyanın nadide coğrafyalarından biri olan Güre’de deniz, orman ve oksijeni termal ile birlikte sunuyor. Üstelik dünyanın nadir kaplıca sularından biri olan Güre Termal Kaynakları ayrıcalığı ile…

Güre Termal Kaynaklarının barındırdığı yüksek mineral değerleri ile kadın hastalıkları, kronik iltihabi sendromlar, üst solunum yolları hastalıkları, guatr, kireçlenme, sedef, böbrek taşı ve kumları, karaciğer rahatsızlıkları, kardiyovasküler sistem hastalıkları, ateroskleroz rahatsızlıklar, sinir sistemi hastalıkları, siklus bozukluğu, romatizma hastalıkları, eklem hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, nörolojik hastalıklar, stres bozuklukları, spor yaralanmaları, cilt hastalıkları, bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesi ve toksinlerin atılması gibi rahatsızlıkların iyileştirilmesinde önemli rol oynamaktadır.

BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

Bizi takip edin

E-Bülten Aboneliği

detaylar için tıklayın... galeri için tıklayın... 1 tr Yükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 1 79 termal-havuz 2 skamandros-spa,termal-havuz, 1 EDREMIT • BALIKESİR sub
VENÜS Thermal Boutique Hotel & Suites & SPA Wellness olarak hizmet vermeye başladığımız 2015 yılından beri içerisinde bulunduğumuz coğrafyanın temel özellikleri ile misafirlerimize, modern hizmet anlayışı ve teknolojiyi mitolojiyle bir arada sunuyoruz.
Amenities: Free Wi-Fi. Free parking. Accessible. Air-conditioned. Laundry service. Free breakfast. Pool. Kid-friendly. Restaurant. Kitchen in all rooms. Hot tub. Fitness Center. Bar. Amenities: .
Connect with Us: https://www.facebook.com/venusotel
Phone: +90 444 66 05
Fax: +90 266 384 99 55
Email: info@venushotels.com.tr
Güre Mahallesi Turgut Reis 10. Sokak No:1 P.K:10395 Güre / Edremit / Balıkesir Balıkesir Edremit Türkiye
View Map
Map Position: 39.5844171, 26.8978573
Check In: 02:00 PM
Check Out: 12:00 PM
Feature 1: Fitness Center
Feature 2: Free WiFi
Feature 3: Room Service
Best Available Rate ,
119 TRY DAY
Payment Method: Cash
Payment Method: Discover
Payment Method: MasterCard
Payment Method: VISA
We are the premier choice for Thermal Hotel.
Available Language: English, Turkish, German, Russian, French
Star Rating: 5
Pets Allowed: False
Smoking Allowed: False
Room rates: TL119 - TL299